Välkommen till Grafokett!

Vi är ett företag som alltid prioriterar service. Hos oss får du alltid hjälp av en specialist och rådgivning direkt.

Vi kan ge personlig professionell telefonsupport och vid behov kan vi också ge service där du är och vi är snabbt på plats i och kring den gyllene triangeln, från Stockholm till Ängelholm till Göteborg och tillbaka igen.
Vi hörs!

Kontakta oss
Jobba hos oss

Ängelholm

Gasverksgatan 21
262 34 Ängelholm
0431-47 43 00
info@grafokett.com

Göteborg

Askims Verkstadsväg 5A
436 34 ASKIM
031-706 16 30

Support

support@grafokett.com
Sök bland vanliga frågor eller skapa ett ärende på vår sida för kundservice: klicka här

Bank – Danske bank

BANKGIRO: 5756-2761
ORG.NR: 556418-5386

Jobba hos oss

Grafoketts medarbetare är en stor framgångsfaktor för vårt företag. Här gränsar trivseln till passion för utmaningarna, arbetsuppgifterna och kunderna. Nästan ingen av oss har hittat hit via annonser, utan via eget intresse och kontakter. Är du intresserad? Då är du varmt välkommen att kontakta oss.

Ring mig:
Daniel Nehl, Chief Executive Officer
Phone +46(0)8-450 99 69

Maila:
info@grafokett.se

Adriano Zimonyi
Adriano Zimonyi

Sales Manager
Telefon: +46 (0)431-47 43 01
E-post: adriano.zimonyi@grafokett.com

Ingemar Järdler
Ingemar Järdler

Key Account Manager
Telefon: +46 (0)431-47 43 05
E-post: ingemar.jardler@grafokett.com

Daniel Nehl
Daniel Nehl

Chief Executive Officer / Marketing
Telefon: +46 (0)8–450 99 69
E-post: daniel.nehl@grafokett.com

Olof Hultberg
Olof Hultberg

Chief Technology Officer
Telefon: +46 (0)31-70 61 631
E-post: olof.hultberg@grafokett.com

Mikael Brixhall
Mikael Brixhall

Chief Procurement Officer/Quality/Executive Vice President
Telefon: +46 (0)431-47 43 07
E-post: mikael.brixhall@grafokett.com

Helena Bergström
Helena Bergström

HR / Sales Administration / Back Office
Telefon: +46(0)84509970
E-post: helena.bergstrom@grafokett.com

Hampus Lindén
Hampus Lindén

Account Manager/Back Office
Telefon: +46(0)431474308
E-post: hampus.linden@grafokett.se

Robin Nyman
Robin Nyman

Support Engineer
Telefon: +46 (0)31-706 16 33
E-post: robin.nyman@grafokett.se